Nagy Géza
2024-07-25, 15:05
Mindent szeretünk a Hídláb Apartmanban. Hibátlan és odaadó vendéglátást éltünk meg ÚJRA.
Berkes Sándor
2024-07-25, 12:59
Jó elhelyezkedés, kényelmes szálláshely. Közel a Mosoni-Duna. Barátságos, figyelmes szállásadók. Szép , tágas kert. Másodszor jártam itt, de gyanítom nem utoljára.
Biciklisek Biciklisek
2023-08-12, 15:27
Minden szuper volt!!