Girardi Kornél
2024-10-29, 08:02
A házigazdák kedvességét, a nyugodt és minden igényt kielégítő környezetet.
Siklósy Csaba
2023-08-30, 09:36
Rendet, a tisztaságot, a csendet nagyon tudtuk értékelni és jól esett. A Tulajdonosok kedvessége és figyelmessége példaértékű. Köszönni tudjuk, hogy ott lehettünk, szívesen megyünk újra.
Gregor Gábor
2025-08-02, 09:23
Nagyon szép környezet, csendes rendezett kert, stég. A házigazdák nagyon kedvesek, ahogy a falubeliek is. Kiválóan éreztük magunkat, köszönünk mindent!